Dobrovolníci z MONETA Money Bank navštívili s dětmi ZOO Lešná

MONETA Dobrovolníci každoročně organizují poznávací výlety pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami ze základní školy Velká Bíteš. Letos se dobrovolníci z IT oddělení MONETA Money Bank vydali s žáky na výlet v pátek 26. května do ZOO Lešná.

„S touto speciální školou spolupracujeme už pátým rokem a z každoročního výletu, který pro žáky připravujeme, se stala tradice. V loňském roce jsme navštívili např. Lednicko-valtický areál. Poznávací výlety vždy uzpůsobujeme také imobilním žákům. Pro mnoho z nich se vzhledem k jejich specifickým potřebám či složité finanční rodinné situaci jedná o ojedinělou příležitost se na takový výlet vydat,“ okomentovala dobrovolnickou akci Lucie Kirchner, CSR specialistka a vedoucí MONETA Dobrovolníků, a dodala, „Kromě pomoci s organizací výletů žáků podporujeme školu také finančně.“

V rámci dobrovolnického programu se MONETA Money Bank dlouhodobě zaměřuje na podporu znevýhodněných dětí a jejich vzdělání, na pomoc znevýhodněným občanům, seniorům a na ochranu životního prostředí.

 

 

Lucie Leixnerová

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Lucie Leixnerová
mob: +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

Lenka Míčková
mob: +420 731 613 622, tel: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na media@moneta.cz a www.moneta.cz.