Dlouhodobý termínovaný vklad od GE Money Bank s úrokovou sazbou až 3,25 % p.a.


GE Money Bank rozšiřuje nabídku termínovaných vkladů a klientům nabízí nově Dlouhodobý termínovaný vklad. Výhodou je možnost uložení peněžních prostředků od dvou do pěti let. Úroková sazba zůstává po celou dobu trvání vkladu neměnná a pohybuje se od 2,50 % p.a. v případě uložení na 24 měsíců až do 3,25 % p.a. v případě uložení na 60 měsíců. Klient tedy může za pět let zhodnotit své úspory až o 16,25 %. Fakt, že jsou depozita klíčovou oblastí, na kterou se GE Money Bank zaměřuje, dokazuje také zájem o spořicí účet Genius II, který si založilo již více než 28 tisíc klientů.

Novinkou v nabídce termínovaných vkladů od GE Money Bank je Dlouhodobý termínovaný vklad vedený v českých korunách s délkou vkladu na 24, 36, 48 a 60 měsíců. Charakteristickou vlastností Dlouhodobého termínovaného vkladu je jednotná úroková sazba bez ohledu na výši vkladu. Úroky jsou vypláceny v případě požadavku klienta na klientem určený účet jednou ročně, a to vždy ve výroční den založení Dlouhodobého termínovaného vkladu.

Fyzickým osobám-nepodnikatelům a fyzickým osobám-podnikatelům GE Money Bank dále zjednodušila zakládání Revolvingového termínovaného vkladu v českých korunách. Ten lze nyní sjednat bez nutnosti vedení běžného účtu u GE Money Bank. Klient si při založení, ale i v průběhu vedení Revolvingového termínovaného vkladu může zvolit účet, na který bude chtít úroky vyplácet.

Spořicí účet Genius II
Klientům, kteří požadují vysokou likviditu a nadstandardní úročení peněžních prostředků, GE Money Bank nabízí spořicí účet Genius II s úrokovou sazbou 2 % p.a. pro zůstatky nad 40 tisíc Kč. Klient ke spořicímu účtu Genius II získává Internet Banku s unikátním nástrojem finančního plánování GE Money Manager. Spořicí účet Genius II si mohou založit fyzické osoby-nepodnikatelé, starší 15 let, s platným průkazem totožnosti na obchodních místech GE Money Bank nebo přes Internet Banku.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank