Díky Expres půjčce vyhrálo osm klientů GE Money Bank nový vůz

 

Od října do prosince 2005 nabídla GE Money Bank klientům, kteří uzavřeli smlouvu o Expres půjčce, možnost vyhrát v soutěži o nová vozidla Opel Astra. Osm klientů tak získalo nové vozy, které jim slavnostně předali zástupci GE Money Bank. Soutěž podpořila zájem o Expres půjčky, které byly až do konce roku nabízeny v rámci nabídky „Půjčky v akci“, navíc s možností odkladu splátek. Celkem se do soutěže zapojilo 12 tisíc klientů.
Automobily Opel Astra Classic II v ceně 344 900 Kč mohli vyhrát zákazníci, kteří uzavřeli smlouvu s GE Money Bank o nové Expres půjčce v období od 24. října do 16. prosince. Každý týden byl v rámci soutěže vyhodnocen jeden vítěz a odměněn osobním vozem.

„GE Money Bank byla první a dosud jedinou bankou na českém trhu, která se rozhodla podpořit zájem o spotřebitelský úvěr soutěží o vysoce hodnotné ceny. Počet soutěžících, který dosáhl celkem 12 019, to potvrdil,“ řekla Veronika Karlišová, manažerka nezajištěných úvěrů GE Money Bank.

Celkově uzavřeli klienti v posledních třech měsících roku 2005 celkem 56 tisíc Expres půjček v objemu 3,2 miliardy Kč. V meziročním porovnání jde o nárůst o 6 % v počtu a 9 % v objemu.

Výherci automobilu Opel Astra Classic II jsou:
1. Jan Guzej, Jeseník
2. Miloslav Šetka, Břeclav
3. Jiří Unger, Chomutov
4. Ivo Barteček, Brno
5. Zdeněk Regner, Praha
6. Hanuš Nezdara, Kovářská
7. Josef Erben, Dobrá Voda u Hořic
8. Zdeněk Maurer, Louny

Popis soutěže o osm automobilů Opel Astra

· Soutěže se mohli zúčastnit všichni zákazníci, kteří si v období od 24. října do 16. prosince uzavřeli a načerpali jakoukoli novou Smlouvu o úvěru Expres
(s výjimkou služby Doplnění Expres půjčky).
· Klient po uzavření smlouvy dostal od bankéře svůj osobní kód, který zaslal formou SMS na soutěžní číslo - po registraci přišly na klientův mobil postupně tři jednoduché dotazy, na něž klient odpověděl formou SMS.
· Vítězem týdenního kola se stal klient, který odpověděl správně na co nejvíce odpovědí v co nejkratším čase.

* * *

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání - průměrně do 5 minut, do dalších 2 minut již má klient peníze na účtu. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců.

Od července 2005 se klientům, kteří již Expres splácí, nově nabízí možnost doplnit svůj úvěr do původní výše - mohou si půjčit částku, kterou již splatili a platit stále jednu splátku, na kterou byli zvyklí. Banka nabízí také možnost volby data pravidelné splátky úvěru, tuto možnost mají všichni klienti při uzavírání Expres půjčky. Klienti si díky tomu mohou nastavit takový termín, který např. navazuje na jejich pravidelný příjem na účet. Klienti čerpající Expres půjčku si mohou sjednat pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení.

Lze o ni požádat prostřednictvím 373 bankomatů GE Money Bank. Na nich je klientům k dispozici služba Infolimit, která je informuje o tom, kolik peněz jim může banka okamžitě půjčit prostřednictvím Expres půjčky, kontokorentu Flexikredit a kreditní karty MoneyCard.

O poskytnutí Expres půjčky mohou jak klienti GE Money Bank, tak i všichni ostatní požádat nejen na 200 obchodních místech banky, ale také on-line prostřednictvím internetu. Díky jednoduchému formuláři na adrese www.exprespujcka.cz je žádost o půjčku i rozhodnutí o ní otázkou několika minut. Dostupnosti Expres půjčky pomáhá také telefonní linka 844 844 844, na níž mohou zájemci o úvěr předběžně zjistit, zda oni osobně mohou úvěr získat, v jaké výši a s jakou měsíční splátkou.

Expres půjčka se v červnu loňského roku umístila v soutěži Zlatá koruna na 2. místě v kategorii úvěrů. V kategorii elektronického bankovnictví získala 3. místo služba Infolimit na bankomatech GE Money Bank. Infolimit umožňuje klientům na všech 373 bankomatech GE Money Bank zjistit, jakou výši půjčky jim banka právě nabízí a o úvěr si mohou na bankomatu také požádat. Cílem soutěže Zlatá koruna je ocenit nejlepší finanční produkty na českém trhu. V roce 2005 se konal již třetí ročník soutěže. Hodnocení produktů přijatých do soutěže provedla nezávislá odborná porota - Finanční akademie, složená z finančních odborníků a publicistů.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank