Depozitní kalkulačky nově na webu GE Money Bank

Spočítat si výnos z termínovaných vkladů, Účtu pravidelného spoření a Spořicího účtu mohou nově prostřednictvím depozitních kalkulaček návštěvníci internetových stránek GE Money Bank. K dispozici je i srovnání výnosnosti termínovaných vkladů v porovnání s produkty vybraných konkurenčních bank. Kromě depozitních kalkulaček jsou již standardně na stránkách umístěny i kalkulačky úvěrových produktů, které umožňují spočítat výši měsíční splátky nebo výši poskytnutého úvěru. Zájemci o penzijní připojištění zase mohou na webu zjistit výši jednotlivých penzí.

„Předpokládáme, že depozitní kalkulačky budou klienti využívat především jako nástroj pro zjištění výnosnosti daného produktu v porovnání s naší konkurencí,“ říká Jiří Kresl, manažer depozitních produktů GE Money Bank. „Klienti GE Money Bank také velmi oceňují zveřejňování Srovnání výnosnosti termínovaných vkladů, které GE Money Bank publikuje na svých webových stránkách od počátku roku 2008,“ dodává Jiří Kresl.

Všechny kalkulačky GE Money Bank jsou dostupné na internetové adrese www.gemoney.cz/mmb/cz/1/zakaznicky-servis/kalkulacky


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank