Chytrý telefon od GE Money Bank novým i stávajícím klientům

 

Klienti GE Money Bank mohou do 17. února 2012 získat chytrý telefon Samsung Galaxy Y, pokud přivedou dva nové zákazníky. Nabídka platí také pro nové klienty, kteří si založí běžný účet nebo některý z úvěrů GE Money Bank. Moderní smartphone zjednoduší zákazníkům banky ovládání účtu na cestách.
„Naši klienti si od prosince mohou zdarma stáhnout do svých chytrých telefonů aplikaci k ovládání bankovního účtu. Jeden z vhodných telefonů navíc nabízíme klientům jako benefit při sjednání nového účtu. Možnost získat telefon mají i stávající klienti, pokud přivedou dva nové zákazníky,“ říká Iva Štylerová, manažerka běžných účtů a debetních karet GE Money Bank. „Nejnovější model smartphonu Samsung Galaxy Y s podporou služby Banka v mobilu umožní jeho majitelům například jednoduše odesílat platby, vyhledat nejbližší bankomat, zobrazit historii transakcí nebo zjistit zůstatek na účtu,“ doplňuje Iva Štylerová.

Spolu s nainstalovanou aplikací GE Money CZ je Samsung Galaxy Y vhodným nástrojem k ovládání účtu v Internet Bance. V aplikaci si klienti kromě klasických transakcí snadno dobijí svůj mobil, změní limit na kartě nebo ji zapnou či vypnou pro internetové operace. Rychle najdou také pobočky a bankomaty, aktuální kurzy měn, výši splátky úvěru nebo si sjednají schůzku s bankéřem. Rady a kontakty pro nouzové situace jsou dostupné i bez připojení na internet.

Nabídka smartphonu zdarma platí na vybraných obchodních místech* od 20. 1. do 17. 2. 2012, nebo do vyčerpání zásob. Noví klienti, kteří dosud nemají v bance žádný nepodnikatelský produkt, získají mobil Samsung Galaxy Y při uzavření smlouvy o běžném účtu (Genius Start, Active, Optimal nebo Gold) a využívání konta po dobu 24 měsíců. Akce platí ale také při sjednání Expres půjčky, hypotéky či externí konsolidace dluhů.

Stávající klienti získají telefon Samsung Galaxy Y při doporučení dvou nových zákazníků, kteří si na vybraném obchodním místě založí produkt z akční nabídky mobilu pro nové klienty.

*Obchodní místa GE Money Bank, na kterých mohou klienti Samsung Galaxy Y získat:
Brno - Bystrc
Brno - Campus
Brno - Česká
Brno - Žabovřesky
České Budějovice - Mercury
Česká Lípa - Interspar
Děčín II
Frýdek-Místek II
Havířov - Globus
Hlučín
Hradec Králové - Euro Center
Jihlava - City Park
Jirkov
Karlovy Vary - OC Varyáda
Liberec - Globus
Liberec - OC Nisa
Olomouc - OC Haná
Opava - Globus
Ostrava - Globus
Pardubice - Albert Zelené Předm.
Plzeň - Globus
Plzeň - Klatovská
Plzeň - NC Borská Pole
Praha 1 - Národní
Praha 2 - Tylovo náměstí
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Pankrác
Praha 5 - Globus Zličín
Praha 5 - Luka
Praha 9 - Globus Čakovice
Praha 9 - Vysočanská
Praha 10 - Vinice
Teplice - Olympia
Ústí nad Labem III
Zlín - Jižní Svahy


Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank