Čerpací stanice GE Money Bank na MSV v Brně

Nabídne zvýhodněné úvěry a depozita, poradenství i soutěž

Nová služba pro financování energetických úspor - ESAP je hlavní novinkou, kterou GE Money Bank představí na letošním 50. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Na jejím stánku v podobě čerpací stanice si podnikatelé budou moci načerpat i další výhody. Čeká na ně nabídka vyřízení úvěru zdarma, depozitní produkty se zvýhodněným úročením a soutěž, jejíž hlavní cenou bude skútr Honda Lead. Mezinárodní strojírenský veletrh letos proběhne od 15. do 19. září 2008. Seminář GE Money Bank na téma Financování energetických úspor v průmyslu je připraven na 17. září.

„Naše nová služba ESAP, zaměřená na financování energeticky úsporných projektů, je určena především pro střední a velké průmyslové podniky. S ohledem na ekologické požadavky EU vidíme v této oblasti obrovský potenciál pro spolupráci s českými podnikateli,“
říká sektorový manažer GE Money Bank pro lehký průmysl Zdeněk Toušek. „Prostřednictvím služby EU Servis navíc zájemcům GE Money Bank poradí, jak tyto projekty spolufinancovat evropskými dotacemi,“ dodává Zdeněk Toušek.

Dvoupatrový stánek GE Money Bank bude umístěn v sektoru F. Návštěvníky bude lákat netradičním designem v podobě čerpací stanice. Zájemci na stánku budou moci vyplnit certifikát, a získají tak možnost čerpat úvěr na nákup stroje, strojního zařízení nebo technologie bez poplatku za zpracování žádosti. Ušetří desetitisíce korun. Podmínkou je načerpání úvěru v minimální výši 3 miliony korun do 31. prosince 2008.

Po dobu trvání veletrhu bude banka účastníkům nabízet také zvýhodněné úrokové sazby u jednorázových a revolvingových termínovaných vkladů v české i cizí měně. V rámci speciální soutěže bude možné vyhrát některou z hodnotných cen - palivovou kartu Benzina s kreditem na benzín ve výši 1000 korun nebo skútr Honda Lead.

Pod záštitou Regionální hospodářské komory Brno pořádá GE Money Bank 17. září speciální seminář na téma Financování energetických úspor v průmyslu. Spolu se zástupci CzechInvestu, IFC a společnosti Enviros seznámí účastníky veletrhu s možnosti realizace energetických úspor v českých podnicích a představí nabídku veřejného i komerčního financování takových projektů. Seminář proběhne od 15 do 17 hodin v budově Regionální hospodářské komory Brno (areál BVV Brno).


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank