Centrum zákaznických služeb GE Money v Ostravě bude expandovat

Nabídne stovky nových pracovních míst

Centrum zákaznických služeb GE Money v Ostravě letos výrazně rozšíří své kapacity. V nově pronajaté budově nabídne další stovky pracovních míst. Zvýšený nábor zaměstnanců bude pokračovat i v následujících dvou letech. V současnosti GE Money v Ostravě zaměstnává 650 lidí.

„Za necelé 3 roky od svého otevření našlo v Centru zákaznických služeb GE Money práci již 650 lidí z Ostravy a okolí. Vzhledem k zájmu klientů o naše služby neustále rozšiřujeme kapacity a jsme rádi, že i v této nejisté době můžeme nabídnout perspektivní práci stovkám dalších zájemců,“
říká Michael Augustin, ředitel Centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě - Hrabové. „Snažíme se být nejen vyhledávaným ostravským zaměstnavatelem, ale také dobrým partnerem místních komunit. V loňském roce naši zaměstnanci v Moravskoslezském kraji odpracovali více než tisíc dobrovolnických hodin na 26 charitativních akcích,“ dodal Michael Augustin.

Ambiciózní náborové plány si vyžádaly rovněž další kancelářské prostory, které GE Money zajistila pronájmem budovy v těsném sousedství stávajícího zákaznického centra - v průmyslové zóně Ostrava-Hrabová. Část nových kancelářských prostor již GE Money využívá, část plánuje zprovoznit postupně spolu s chystaným rozšiřováním.

Centrum zákaznických služeb GE Money v Ostravě bylo slavnostně otevřeno 4. dubna 2006. Jeho hlavním úkolem je příjem klientských dotazů a jejich vyřízení ke spokojenosti zákazníků. Kromě zákaznického servisu mají zaměstnanci centra na starosti také správu pohledávek, telefonický prodej nebo zpracování nových smluv. Centrum slouží klientům společností GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto.

Aktuální nabídku volných pracovních pozic naleznete na www.gemoney.jobs.cz


Milan Kříž
tiskový mluvčí GE Money Bank