Bronz a stříbro pro GE Money Bank v Bance roku 2009

GE Money Bank se umístila na stříbrné příčce v kategorii „Nejdynamičtější banka roku 2009“ a její Expres půjčka obsadila třetí místo v kategorii „Úvěr roku 2009“

GE Money Bank letos opět zabodovala v ocenění Banka roku, a to ziskem hned dvou cen. V kategorii „Nejdynamičtější banka roku 2009“, která je jednou z hlavních, obsadila druhé místo, a obhájila tak své přední postavení mezi lídry v inovacích již pošesté v historii ocenění. Další opakovaný úspěch zaznamenala v kategorii Úvěr roku 2009, a to s Expres půjčkou, která letos obsadila bronzovou příčku. Vítěze ve dvanácti kategoriích volila odborná porota ze sedmnácti bankovních domů působících v České republice.

Nejdynamičtější banka roku 2009 ("Skokan roku") je zvláštní cena odborné poroty vyhlašovaná společností Ernst & Young. Oceněná je ta banka, která podle názoru odborné poroty vykázala v průběhu roku 2009 nejvýraznější zlepšení ve svých službách a produktech. GE Money Bank se v této kategorii umístila na druhém místě. Banka jako první na trh uvedla například účet typu „all inclusive“, konsolidaci půjček, refinancování hypoték nebo unikátní on-line nástroj k řízení rodinných financí Money Manager. Dále drží prvenství v zavedení možnosti vyřízení úvěru na počkání, bez ručitele nebo on-line. V době ekonomické krize nabídla GE Money Bank nejvýhodnější spoření na trhu a finanční odměny za platby kartou, díky kterým již klientům na účty vrátila desítky milionů korun. V současnosti banka přichází s revolučním konceptem poboček, který klientům šetří čas a poskytuje větší soukromí.

Expres půjčka od GE Money Bank získala v kategorii Úvěr roku 2009 třetí místo. Na českém trhu byla prvním bezhotovostním úvěrem s vyřízením na počkání vydávaným bankou a v současnosti je druhým nejrozšířenějším spotřebitelským úvěrem u nás. Úspěchu v kategorii Úvěr roku 2009 se dočkala zejména proto, že nabízí vždy něco navíc. K půjčkám od 30 do 100 tisíc korun na pět let získají nyní klienti odměnu ve výši 5 % z půjčené částky, tedy až pět tisíc korun. Pro úvěry od 101 do 600 tisíc platí bezkonkurenční úroková sazba od 5,7 % ročně a poskytnutí úvěru včetně vedení úvěrového účtu zdarma. Žádosti o Expres půjčku se vyřizují okamžitě a peníze jsou na účtu do pěti minut. Půjčka je bez ručitele, lze ji pojistit a předčasně splatit. Lze ji také doplnit o již splacenou částku, funguje tedy jako trvale předschválený úvěrový rámec.


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank