Bezkontaktní platby mobilem od GE Money Bank nově i na Samsungu S4

Klienti GE Money Bank mohou k NFC platbám využívat již osm modelů mobilních telefonů od výrobců Sony a Samsung. V průběhu září rozšířila nabídku podporovaných telefonů také o nové modely Samsung Galaxy S4 a S4 mini. Jako první v Česku nabídla GE Money Bank všem svým klientům platební karty v mobilu a to bez omezení a zdarma.

„V inovacích držíme vysoké tempo, důkazem je aktuální rozšíření NFC plateb i na nejmodernější telefony na trhu od Samsungu. Našim klientům chceme ještě více usnadnit přístup k platebním inovacím a nabídku podporovaných telefonů tak budeme i nadále rozšiřovat,“ říká Ondřej Hájek, inovační leader GE Money Bank. „Klienti GE Money Bank navíc mohou již nějakou dobu o kartu v mobilu požádat prostřednictvím Internet Banky, k moderním platebním technologiím tak přidáváme i moderní způsob pořízení“, dodává Ondřej Hájek.

Vlajková loď společnosti Samsung, model Galaxy S4, patří mezi absolutní špičku mezi chytrými telefony na trhu. Jde o první přístroj na světě vybavený odolným Full HD SuperAMOLED displejem o velikosti pět palců. Mobilní telefony Galaxy S4 mohou uživatelé ovládat pouhým pohledem bez toho, aby se vůbec dotkli obrazovky. Nechybí ani špičkový 13 Mpix fotoaparát či program S Health, který hlídá zdraví a kondici majitele telefonu. Klienti, kteří zvolí model Samsung Galaxy S4 mini, získají telefon s obdobným výkonem - ale s menšími rozměry.

GE Money Bank v současnosti podporuje NFC platby na dvou modelech Sony (Xperia Z a Xperia SP) a šesti telefonech Samsung - Galaxy Note II, S III, S III mini, Ace 2, S4 a S4 mini. Počet podporovaných telefonů tak neustále roste. Zákazníci, kteří mají jeden z uvedených modelů a využívají služeb operátora Telefónica O2, si mohou na svou SIM kartu nahrát debetní i kreditní kartu. Platební karta v mobilu je zdarma a lze ji využívat k bezkontaktním platbám u obchodníků i k nákupům na internetu. Klienti GE Money Bank o ni mohou požádat na jakékoliv pobočce či prostřednictvím Internet Banky, SIM karta s nahranou platební kartou jim přijde poštou až domů.

K novým technologiím nový web
GE Money Bank to s inovacemi v platebních metodách myslí vážně. Vytvořila proto také interaktivní web www.inovujeme.cz, kde představuje bankovní novinky, které v ČR uvádí. Zájemci se na něm dozví nejen to, jak nové technologie fungují, ale v blogu si mohou přečíst i názory nezávislých odborníků.

Video s představením nově podporovaných telefonů i dalších novinek v oblasti NFC od inovačního leadera GE Money Bank Ondřeje Hájka najdete na http://www.youtube.com/watch?v=8IjiL-kfHAA.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com