Během 14 dnů si u GE Money Bank založilo konto Genius Student 1667 studentů

GE Money Bank zaznamenala v průběhu září výrazný zájem o studentské konto Genius Student. Během 14 dnů se zvýšil počet studentských kont GE Money Bank o 1667. Všichni studenti, kteří si u GE Money Bank založili konto Genius Student v období od 4. září do 15. září 2006, získali zdarma moderní ilustrovanou encyklopedii v hodnotě 1399 Kč.

„Pro letošní začátek školního roku jsme se rozhodli přidat ke kontu Genius Student hodnotný a zároveň praktický dárek v podobě ilustrované encyklopedie. Nejenom praktický dárek, ale především flexibilita konta Genius Student, kterou mu dává jeho stavebnicový charakter, oslovily velký počet studentů při výběru svého studentského konta. Student totiž získává běžný účet a k němu další tři produkty, které může dle vlastního uvážení zdarma do konta přidávat, odebírat či měnit,“ řekla manažerka depozitních produktů GE Money Bank Dana Tomášková.

Konto Genius Student je určeno studentům ve věku 15 - 24 let, přičemž za celou dobu využívání účtu stačí předložit potvrzení o studiu pouze při jeho založení. Vedení konta, stejně jako jeho zřízení, je zcela zdarma. GE Money Bank umožňuje studentům, kteří využívají konto Genius Student, čerpat kontokorentní úvěr 5000 Kč, aniž by přitom museli předkládat potvrzení o příjmu.

Hlavní výhodou, kterou konto Genius Student studentům přináší, je jeho stavebnicový charakter. V rámci Genius Student získá klient běžný účet + až 3 služby dle vlastního výběru (kontokorent Flexikredit, Mobil Banka, Internet Banka, Telefon Banka, platební karta Maestro, platební karta MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet).

Konto Genius umožňuje kdykoli přidávat, ubírat či měnit zvolené produkty, a to bez jakýchkoliv poplatků. V rámci studentského konta navíc GE Money Bank klientovi bezplatně automaticky generuje a zasílá výpis z účtu. Majitelé konta Genius Student neplatí ani za první dva výběry hotovosti z bankomatu GE Money Bank v měsíci.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank