Bankomaty GE Money Bank umí platby i změny PINu

Změnit si svůj PIN nebo zadat jednorázový platební příkaz prostřednictvím bankomatu mohou od konce srpna všichni držitelé kreditních a debetních karet společností GE Money Bank a GE Money Multiservis. Změny i transakce lze provádět na všech 553 bankomatech GE Money Bank v ČR.

„Usilujeme o to, aby naše bankomaty nabízely veškeré služby, které z nich učiní aktivní komunikační a transakční kanál banky. Změna PINu a možnost zadávání jednorázových platebních příkazů jsou dalšími logickými kroky k dosažení tohoto cíle,“ řekl Tomáš Koníček, senior manažer zákaznických služeb GE Money Bank.„Očekáváme, že možnost změny PINu na debetních i kreditních kartách přinese našim klientům nejen pohodlí při placení a výběru z bankomatů, ale také zvýšení bezpečnosti. Klienti si sami zvolí libovolnou kombinaci čísel, kterou si dobře zapamatují, a tím odpadne častá a nebezpečná praxe psaní číselného kódu na lístečky či dokonce na kartu samotnou,“ dodal Tomáš Koníček.

Změna PINu probíhá okamžitě. Při opětovném použití platební karty je PIN již zaktualizován a zákazník zadává nový, jím zvolený čtyřmístný kód. U karet k účtům Genius Active, Genius Active+ a Genius Gold je změna PIN kódu zdarma. Ostatní zájemci za změnu kódu jednorázově zaplatí 49 korun.

Další novinkou na bankomatech společnosti GE Money Bank je zadávání jednorázových platebních příkazů. Tuto službu banka nabízí nejen držitelům debetních karet, ale jako jediná na českém trhu také majitelům kreditních karet. U kreditních karet se tyto transakce započítávají do bezúročného období a řídí se denním limitem, který si klient sám nastaví pomocí Zákaznického servisu. Klienti si díky této službě mohou vyřídit své platby jednoduše u bankomatu a nemusí trávit čas na pobočkách bank.

Bankomaty společnosti GE Money Bank nabízejí vedle těchto novinek také celou řadu dalších služeb. Klienti si mohou zjistit zůstatek nejen na běžném účtu, ale i na účtu ke kreditní kartě, dozví se termín expirace platební karty či si prostřednictvím služby Infolimit zjistí, jak vysokou půjčku jim může GE Money Bank v daném okamžiku nabídnout. Službu Infolimit mohou využít i klienti ostatních bank.


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money