Bankomaty GE Money Bank odmění za výběr každého


GE Money Bank jako první banka v České republice odměňuje za výběr hotovosti na svých bankomatech prostřednictvím slevových kupónů. Od počátku srpna si každý může po provedení výběru jakékoliv částky zvolit svou odměnu ve formě slevy z nákupu u partnerů banky v programu GEniální výběr. V současnosti nabízí bankomaty GE Money Bank unikátní slevové kupóny na občerstvení u McDonald’s nebo zboží z lékáren Dr.Max. Program GEniální výběr je jedinečný také tím, že odměnu získávají všichni uživatelé bankomatů bez ohledu na to, zda jsou klienty banky či nikoliv. Poukaz na slevu lze vytisknout na kterémkoliv z 673 bankomatů GE Money Bank.

„Díky tomu, že máme čtvrtou nejširší síť bankomatů v České republice, jsou odměny z výběrů dostupné všem, tedy i těm, kteří nejsou našimi klienty. Zvlášť těmto uživatelům bankomatů usnadní program GEniální výběr každodenní rozhodování, z jakého bankomatu si hotovost vybrat. Pokud nemají po ruce bankomat své banky, slevový kupón jim příjemně vynahradí poplatek za výběr z jiného bankomatu, který jim případně jejich banka účtuje,“ říká Alice Škývarová, manažerka rozvoje bankomatů GE Money Bank, a dodává: „Aktuálně si mohou uživatelé vybrat slevový kupón k nákupu občerstvení v restauracích McDonald’s a na zboží z lékáren Dr.Max. Další partnery budeme do programu průběžně přidávat.“

Slevové kupóny jsou uživatelům bankomatů GE Money Bank nabízeny během provádění výběru hotovosti v jakékoli výši, v mezičase ověřování transakce. Na obrazovce si klienti vyberou, o jakou slevu mají zájem, a bankomat jim následně vytiskne zvolený kupón s unikátním číselným kódem. Slevový kupón pak klienti uplatní přímo u vybraného partnera. Na kupónu bude také vyznačena jeho platnost, která se u jednotlivých partnerů liší.

Z nabídky restaurací McDonald’s zákazníci s kupónem programu GEniální výběr získají za zvýhodněnou cenu 139 Kč extra velké Big Mac McMenu s jedním sendvičem Big Mac navíc. V lékárnách Dr.Max získají klienti na kupón slevu 50 Kč při nákupu zboží nad 500 Kč. V případě nákupu z lékárny nad 1000 Kč je hodnota slevy na kupón ve výši 100 Kč.

GE Money Bank chce uživatelům programu GEniální výběr přinést i další slevy, a proto bude síť partnerů dále rozšiřovat a pravidelně obměňovat. Partnery GE Money Bank se mohou stát mimo společností s celorepublikovou sítí obchodních míst také regionální firmy.

Nejen výběry hotovosti
Síť bankomatů GE Money Bank je čtvrtá největší v České republice a banka neustále zvyšuje množství služeb, které jejich prostřednictvím nabízí. Klienti na nich mohou získat přehledný „minivýpis“ posledních 10 transakcí kartou na svém účtu nebo darovat peníze na dobročinné projekty Českého výboru pro UNICEF. Mezi další služby určené i pro klienty ostatních bank patří zjištění zůstatku na běžném účtu nebo změna PIN na kartě.

Aktuální mapu s 673 bankomaty GE Money Bank a přehledem všech dostupných služeb naleznou klienti na www.gemoney.cz/bankomaty.

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank