AUTOCREDIT - účelový spotřebitelský úvěr na ojeté a nové automobily

Zájemci o financování automobilu mohou od počátku července využít nový produkt AUTOCREDIT, který nabízí GE Capital Multiservis ve spolupráci se svou sesterskou společností GE Capital Leasing. Tento účelový spotřebitelský úvěr lze využít na pořízení ojetého i nového automobilu. Zájemcům přitom přináší celou řadu výhod – úvěr je možné využít na úhradu celé kupní ceny vozidla a automobil se ihned po převzetí stává jejich majetkem.

V první polovině letošního roku proběhl pilotní projekt, v němž byl AUTOCREDIT nabízen prostřednictvím vybraných 150 autorizovaných dealerů a autobazarů. Dosavadní výsledky svědčí o velkém zájmu o tento typ úvěrového produktu, od začátku roku do konce června byly poskytnuty úvěry za více než 200 milionů Kč. Nyní mohou zájemci získat AUTOCREDIT v celé prodejní síti GE Capital Leasing – jedná se tak o více než tisíc prodejců (autobazarů a autosalonů) na celém území České republiky.

Prostřednictvím AUTOCREDITU lze financovat až 100 % pořizovací ceny vozidla. Minimální výše úvěru je 25 000 Kč, maximální 300 000 Kč; AUTOCREDIT lze využít až na 12 let staré osobní či užitkové vozy. Zprostředkování úvěru je přitom velice rychlé a pohodlné. Smlouvu je možné uzavřít i o víkendech (v návaznosti na otevírací dobu autobazarů či autosalonů), zájemce navíc vše vyřídí přímo u obchodníka, aniž by musel navštěvovat banku.

„Klienti ocení i možnost volby délky trvání úvěrové smlouvy v rozmezí od 6 do 60 měsíců, první splátku přitom hradí až po 30 dnech. Postup vyřízení úvěru je podobný jako při uzavírání leasingové smlouvy. Klient se obrátí na personál autobazaru nebo autosalónu, který zajistí všechny formality. Po schválení úvěru a podpisu smlouvy klient okamžitě odjíždí svým novým vozem. Žádné další povinnosti (např. návštěva banky, povinnost zřídit si běžný účet atd.) klient nemá. Pro zákazníka je ale patrně nejzajímavější fakt, že se ihned stává majitelem vozu,“ uvedla produktová manažerka Petra Michalská.

I v oblasti pojištění získává klient využívající AUTOCREDIT zajímavé výhody. Sjednání havarijního pojištění není podmínkou při čerpání úvěru do určité výše. Pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění či pojištění klienta) platí klient v rámci úvěrových splátek, přičemž výše havarijního pojištění je vždy neměnná po celou dobu splácení.

Více informací o účelovém spotřebitelském úvěru AUTOCREDIT mohou klienti získat na telefonní lince 855 555 556 nebo u smluvních auto-prodejců.