autoCREDIT přinese kromě výhodného financování nákupu vozu i slevy na produkty Barum

GE Capital Leasing nabídne v rámci podzimní reklamní kampaně na produkt autoCREDIT spotřebitelům další výhody. Při nákupu automobilu na úvěr autoCREDIT dostanou zákazníci také „Knížku výhod Barum“, se kterou ušetří při nákupu produktů společnosti Barum.

Podzimní kampaň společnosti GE Capital Leasing ponese jednoduché sdělení „Jednička v úvěrech“. Význam sdělení je zřejmý – úvěr autoCREDIT společnosti GE Capital Leasing je v letošním roce bezkonkurenčně nejoblíbenějším úvěrem na nákup automobilu v České republice.

V rámci podzimní kampaně získají spotřebitelé při podpisu úvěrové smlouvy autoCREDIT nebo při uzavření leasingové smlouvy navíc „Knížku výhod Barum“. Ta obsahuje slevové kupony na produkty a služby poskytované v síti smluvních prodejen a servisů společnosti Barum (např. na nákup pneumatik, na servisní prohlídku či nákup náhradních dílů apod.).

„Úvěr autoCREDIT je skutečně jedničkou v úvěrech na nákup ojetých automobilů. Jen během července a srpna jej využilo k nákupu vozu více než pět tisíc spotřebitelů,“ uvedl generální ředitel společnosti GE Capital Leasing Petr Šaštinský.

Podzimní kampaň na podporu prodeje ojetých vozů prostřednictvím úvěru autoCREDIT probíhá od 15. září do konce letošního roku. S heslem „Jednička v úvěrech“ se přitom budou spotřebitelé setkávat především na vlnách vybraných rozhlasových stanic a v tištěných magazínech. Připraveny jsou rovněž speciální POS materiály pro prodejce automobilů – od informačních štítků do vystavených vozidel přes letáky a plakáty až po billboardy, které mohou být přizpůsobeny na míru jednotlivých autobazarům.

Úvěr autoCREDIT je ve srovnání s leasingem po 1. květnu 2004 cenově výhodnější nejen pro všechny fyzické osoby – nepodnikatele, ale i pro fyzické osoby – podnikatele, neboť je osvobozen od DPH.

Klienti si prostřednictvím autoCREDITU mohou půjčit až 100 % ceny vozu. Úvěr získají klienti na počkání přímo v autobazaru či autosalonu a během několika málo okamžiků mohou odjet svým nově pořízeným vozem. K nákupu na splátky prostřednictvím autoCREDITU nepotřebují klienti žádného ručitele.

„Úvěr autoCREDIT je velmi flexibilní. Nejnižší výše úvěru je již od 25 tisíc Kč, horní hranice není omezena. Délku splácení si klienti mohou sami zvolit od 6 do 72 měsíců. První splátku zákazníci platí až po třiceti dnech. Po celou dobu splácení garantujeme neměnnou výši splátek. AutoCREDIT tak přibližuje možnost koupě vozu skutečně každému,“ doplnil Petr Šaštinský.

Úvěr autoCREDIT je poskytován až na dvanáct let staré vozy. Klienti GE Capital Leasing navíc získávají s autoCREDITEM komplexní službu skládající se nejen z financování vozu, ale i z výhodného balíčku pojištění – povinného ručení a havarijního pojištění.

Úvěrovou smlouvu mohou zákazníci uzavřít v široké síti spolupracujících autobazarů a autosalónů – na více než 1200 místech v celé ČR. Automobil mohou získat klienti i o víkendech, podle otvírací doby autobazarů nebo autosalonů. Aktuální nabídku více než 7800 ojetých vozů společně s návrhem na jejich financování od GE Capital Leasing mohou zákazníci naleznout prostřednictvím „Web leasingu“ na www auto.atlas.cz.

Zákazníci, kteří mají obavy ze své schopnosti splácet, si mohou uzavřít výhodné pojištění schopnosti splácet od pojišťovny Cardif Pro Vita.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Leasing