autoCREDIT JISTOTA – úvěr, který Vás ochrání

Klienti GE Money Auto nyní získávají k úvěru na pořízení vozidla navíc pojištění schopnosti splácet

Společnost GE Money Auto, lídr ve financování ojetých automobilů na českém trhu, přichází s další novinkou. Klienti nyní ke každému úvěru autoCREDIT JISTOTA získají navíc pojištění schopnosti splácet, které je automaticky součástí splátek. Zákazníci mohou této akční nabídky využít od 14. září až do konce letošního roku. GE Money Auto, které tento druh pojištění nabízí již od roku 2000, připravilo produkt ve spolupráci s francouzskou pojišťovnou CARDIF PRO VITA.

GE Money Auto svou akční nabídkou reaguje na ekonomickou situaci na trhu. Víme, že nyní lidé daleko více než dříve zvažují, zda pro ně půjčka není za současných okolností rizikem. GE Money Auto jim proto jako dárek nabízí pojištění schopnosti splácet,“ říká Jan Hrubý, marketingový ředitel GE Money Auto. „Lidé, kteří si dnes pořizují nový nebo ojetý vůz na úvěr, již sami často přicházejí s žádostí o pojištění. Vypovídá to jak o rostoucí míře zodpovědnosti zákazníků, tak o rozšíření povědomí o přínosech této formy zabezpečení,“ dodává Hrubý.

GE Money Auto se snaží svým klientům přinášet vždy něco navíc a tak pro ně připravilo další novinku. Ke každému úvěru autoCREDIT JISTOTA nyní zákazníci získají pojištění schopnosti splácet už jako součást splátek. Při ztrátě zaměstnání uhradí za zákazníky pojišťovna až 6 měsíčních splátek a v případě úmrtí pojišťovna doplatí celou zbývající částku. Vše je možné vyřídit na počkání u kteréhokoli smluvního prodejce nových i ojetých vozů.

Pojištění schopnosti splácet úvěr od GE Money Auto pokrývá případy ztráty zaměstnání nebo úmrtí. GE Money Auto, které bylo průkopníkem v poskytování tohoto zajištění, nabízí své služby v široké síti více než 2000 spolupracujících prodejců vozidel po celé České republice. „Byli jsme první, kdo na našem trhu nabídl pojištění schopnosti splácet úvěr na nové nebo ojeté vozy. Snažíme se klientům vycházet vstříc, a tak jsme pro ně připravili i tuto akční nabídku. Pojištění schopnosti splácet jim k úvěru autoCREDIT JISTOTA dáváme jako dárek,“ doplňuje Jan Hrubý. Od 14. září do 31. října bude novinka autoCREDIT JISTOTA podpořena internetovou kampaní a POS materiály.

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Auto