184 miliónů za 6 měsíců – tak frčí Expres online

 

Expres půjčku online v celkovém objemu bezmála 184 milionů korun si prostřednictvím Internet Banky vyřídilo během šesti měsíců 2 819 klientů GE Money Bank. Smlouvu mohou zájemci o Expres půjčku online podepsat mobilním klíčem nebo certifikátem a aktuální stav své žádosti mají možnost sledovat na internetu z pohodlí domova.
„Expres půjčka, která letos oslavila své desáté výročí, je jedním z nejoblíbenějších produktů ve své kategorii. Svědčí o tom i počet žádostí a celkový objem prostředků poskytnutých na tento hotovostní úvěr, říká Monika Kubovcová, manažerka úvěrových produktů GE Money Bank. „Expres získaný online prostřednictvím Internet Banky šetří klientům čas a zvyšuje jejich pohodlí při využívání finančních služeb,“ dodává Monika Kubovcová.

Klienti GE Money Bank mohou od začátku dubna letošního roku vyřídit spotřebitelský úvěr od 30 do 300 tisíc korun plně přes Internet Banku. GE Money Bank jim nabízí možnost jednoduše si spočítat výši splátky, zvolit si vyhovující parametry půjčky a odeslat vyplněnou žádost bance. Výsledek se dozví během několika minut. V případě schválení Expres půjčky lze pokračovat možností podepsat smlouvu přímo v Internet Bance. Návštěva pobočky tak už není nutná. Po podepsání smlouvy má klient možnost úvěr online načerpat. Peněžní prostředky se tak automaticky připíšou na běžný účet zákazníka v GE Money Bank. Klientům je rovněž v Internet Bance k dispozici náhled na podepsanou finální smlouvu v formátu PDF.

Expres půjčka
Expres půjčka byla prvním úvěrem „na počkání“ na českém trhu. GE Money Bank nyní poskytuje klientům, kteří se rozhodnou pro Expres půjčku ve výši od 30 do 100 tisíc se splatností 72 měsíců, 5% bonus z půjčené částky. Odměnu obdrží zákazníci na svůj účet po čtyřech zaplacených splátkách a mohou ji použít na cokoliv. Druhou nabídkou, jež GE Money Bank pro své zákazníky letos na podzim připravila, je zrušení poplatků u úvěrů nad 101 tisíc korun. Klientům, kteří si půjčí 101 až 600 tisíc korun, nebude banka účtovat poplatek za poskytnutí úvěru (1 % či minimálně 500 korun) ani poplatek za vedení úvěrového účtu po celou dobu vedení úvěru. Úspora se tak může pohybovat od 2 186 až do 11 664 korun. Obě akční nabídky platí až do konce roku 2009.


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank