1,5 milionu korun do 24 hodin

Úvěr Expres Business nabízí nejdelší dobu splatnosti s rekordně rychlým procesem schválení

Praha
4. března 2009


Nezajištěný úvěr Expres Business ve výši až 1,5 milionu korun schválí GE Money Bank podnikatelům do 24 hodin. Jak rychlost schválení, tak až sedmiletá splatnost úvěru jsou na české poměry unikátní. S GE Money Bank mají podnikatelé okamžitou jistotu výše dostupných finančních prostředků. Po schválení žádosti o úvěr jim banka ihned sdělí, jakou maximální částku jim může půjčit. Jedná se o předschválený úvěrový rámec. Peníze má žadatel k dispozici okamžitě po podpisu smlouvy a čerpání úvěru je zdarma. Expres Business je určený živnostníkům a právnickým osobám.

„V době, kdy ostatní banky omezují financování podnikatelské sféry, přichází GE Money Bank s nabídkou schválení nezajištěného úvěru ve výši až 1,5 milionu korun do 24 hodin od předložení potřebných dokladů. Již při podání žádosti o úvěr jsme žadateli schopni během 15 minut říci, kolik mu celkem můžeme půjčit. Čerpat úvěr po podpisu smlouvy je u nás možné okamžitě,“ říká Josef Laurenčík, produktový manažer GE Money Bank. „Z výzkumů i z našich zkušeností víme, že podnikatelé preferují delší dobu splácení a oceňují rychlost, ať už jde o schválení nebo čerpání úvěru. V tom jsme na trhu podnikatelských půjček jedničkou,“ dodal Josef Laurenčík.

Úvěr ve schválené výši mohou podnikatelé čerpat ihned po podpisu smlouvy. Do výše předschváleného rámce GE Money Bank umožňuje kombinovat Expres Business s kontokorentním úvěrem Flexi Business. Čerpání úvěru probíhá bez zdlouhavé administrativy a je zdarma. Dobu splatnosti volí žadatel sám od 24 do 84 měsíců. Samozřejmostí je možnost pojištění schopnosti splácet, možnost předčasného splacení i mimořádné splátky.

„GE Money Bank k poskytování úvěrů vždy přistupovala odpovědně. Proto ani v souvislosti s nepříznivým ekonomickým vývojem není nucena zpřísňovat podmínky, zdražovat či dokonce omezovat dostupnost finančních zdrojů pro podnikatele. Stejně jako loni i v letošním roce počítáme s nárůstem objemu poskytnutých úvěrů a věříme, že podnikatelům pomůžeme obchodně slabší období ustát,“ komentoval Petr Koten, manažer úvěrů pro malé podniky GE Money Bank.

Expres Business je neúčelový úvěr určený především pro drobné a střední podnikatele, kteří potřebují okamžitou pomoc při financování své firmy. Do částky 400 tisíc korun je poskytován zcela bez zajištění, do výše jeden a půl miliónu korun není vyžadováno zajištění nemovitostí. Ke schválení úvěru stačí podnikateli předložit dva doklady totožnosti a jedno či dvě daňová přiznání.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank