Jak zjistit PIN platební karty?

Pokud jste obdrželi platební kartu od MONETA Money Bank, PIN k této kartě Vám můžeme doručit SMS zprávou, přes Internet Banku nebo doporučeně poštou.

Záleží na Vás, jaký způsob doručení si při zřizování platební karty vyberete. Zaslání karty i PIN kódu je možné jen v rámci České republiky. Samotnou platební kartu si můžete osobně převzít na pobočce MONETA Money Bank, nebo Vám ji zašleme poštou na kontaktní adresu. Průměrná doba doručení karty je 5 pracovních dní.


V Internet Bance si můžete PIN vyzvednout po přihlášení v sekci Karty. Klikněte na Detail u příslušné karty a poté zvolte ZOBRAZIT PIN. V části PIN ke kartě klikněte na POKRAČOVAT a vyčkejte na SMS s mobilním klíčem. Zadejte mobilní klíč a klikněte na ODESLAT. Na obrazovce se zobrazí Váš 4místný PIN k platební kartě.


PIN si také můžete vyzvednout pomocí SMS. Na telefonní číslo +420 790 542 228 pošlete SMS ve tvaru 10 číslic. (Skládá se z aktivačního hesla, které naleznete ve smlouvě v části Dispozice/Parametry – 6 číslic a z posledních 4 číslic z Vaší nové karty. Vše bez mezer.) SMS musíte odeslat z telefonního čísla, které jste uvedli v žádosti.


Zapomenutý PIN kód k platební kartě od MONETA Money Bank zjistíte několika způsoby. V prvním případě můžete požádat o PIN kód speciálním tlačítkem přímo v Internet Bance, kde se Vám zobrazí následující pracovní den. O zobrazení PINu v Internet Bance můžete také požádat telefonicky na naší zákaznické lince +420 224 442 424. Třetí možností je zažádat o kopii PINu na nejbližší pobočce MONETA Money Bank.


Pokud je vygenerovaný PIN kód špatně zapamatovatelný, můžete si ho snadno změnit v každém bankomatu MONETA Money Bank.

Příbuzná témata, na která se ptáte