Máte o půjčku zájem

Zanechte nám kontakt. My Vám do 1 pracovního dne zavoláme a pomůžeme Vám s vyřízením půjčky.

Zadejte prosím platné telefonní číslo
+420
Nebo volejte 224 444 222
Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním údajů.

Váš kontakt byl úspěšně odeslán!

Náš telefonní bankéř se Vám ozve nejpozději během následujícího dne.

Omlouváme se!
Váš kontakt se nepodařilo odeslat.

Server je pravděpodobně přetížený. Zkuste prosím formulář odeslat později.

Proč převést půjčky k nám?
 • Zdarma vyřídíme splacení Vašich úvěrů

  Při převedení půjček k nám za Vás zdarma vyřídíme jejich splácení u jiných finančních institucí, čímž Vám odpadnou starosti se splácením více úvěrů. Spojit můžete půjčky, kreditní karty a kontokorenty Vaše i Vašich rodinných příslušníků.

 • Ušetříte měsíčně i tisíce korun na Vašich splátkách

  Sloučením Vašich závazků do jednoho výhodnějšího můžete platit měsíčně až o 50 % méně. Navíc ušetříte i poplatky za vedení více půjček.

 • Můžete využít dodatečné finanční rezervy

  V případě potřeby můžete využít dodatečných finančních prostředků, a to bez dokládání, na co je použijete.

 • Online schválení do
  5 minut z pohodlí domova

  Svou úsporu si spočítejte v kalkulačce, vyplňte údaje v online formuláři a do pár minut máte nezávazný návrh půjčky přímo vám na míru. Sjednání pak jednoduše dokončíte na pobočce, která je Vám nejblíž.

Na pobočce se Vám budeme osobně věnovat
Domluvit schůzku
JAK ZÍSKAT KONSOLIDACI PŮJČEK

O Konsolidaci půjček může zažádat každý, kdo splňuje následující podmínky:

 • Fyzická osoba starší 18 let s pravidelným příjmem minimálně 5000 Kč (u podnikatele základ daně za předešlý rok alespoň 60 000 Kč).
 • Trvalé bydliště a kontaktní adresa na území ČR v případě žadatelů občanů ČR, povolení k pobytu na území ČR v případě ostatních žadatelů.
 • Běžný účet vedený u MONETA Money Bank – založíme ho společně před podepsáním smlouvy. Z tohoto účtu bude úvěr splacen.
 • Nad 300 tis. Kč potřebujete souhlas manželky (pokud jste ženatý/vdaná).
 • Nad 500 tis. Kč je nutný spolužadatel.

Potřebné doklady:

 • Občané ČR předkládají platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list).
 • Ostatní žadatelé předkládají cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR.
 • Dva telefonní kontakty (jeden domů a druhý do zaměstnání).

Doklad o trvalém příjmu:

 • Jste-li zaměstnanec, potřebujete potvrzení zaměstnavatele o Vašem příjmu. Nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Máte-li uzavřen pracovní poměr na dobu určitou, nesmí končit do 3 měsíců od podpisu žádosti o Expres půjčku.
 • Jste-li podnikatel, přineste si aktuální daňové přiznání za minulý rok spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou.
 • Jste-li důchodce, požádáme Vás o důchodový výměr.

 

 

 

 

Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Minimální doba splácení je od 24 měsíců, maximální doba do 120 měsíců a závisí na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Ti nejlepší klienti u nás získají maximální RPSN do 7,86 %. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance, Smart Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 300 000 Kč, 120 splátek, měsíční splátka 3 467,8 Kč, roční úroková sazba 6,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 1 795 Kč, RPSN 7,23 %, celková částka splatná spotřebitelem 417 136,3 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Pokud výše čerpaných peněžních prostředků nebude dostačovat na předčasné splacení závazků klienta, zajistí klient doplacení spláceného závazku vlastními prostředky. Tato nabídka není závazná. Roční úroková sazba 6,9 % je platná pro nové úvěry od 200 000 Kč včetně. Tato nabídka není závazná. Akce platí do 31. 12. 2017.