SPOČÍTEJTE SI SVOU ÚSPORU

Máte o půjčku zájem

Zanechte nám kontakt. My Vám do 1 pracovního dne zavoláme a pomůžeme Vám s vyřízením půjčky.

Zadejte prosím platné telefonní číslo
+420
Nebo volejte 224 444 222
Abychom Vás mohli zpětně kontaktovat s podrobnějšími informacemi, potřebujeme Váš souhlas pro uložení osobních údajů na 1 rok. Více na Ochrana dat

Váš kontakt byl úspěšně odeslán!

Náš telefonní bankéř se Vám ozve nejpozději během následujícího dne.

Omlouváme se!
Váš kontakt se nepodařilo odeslat.

Server je pravděpodobně přetížený. Zkuste prosím formulář odeslat později.

Proč převést půjčky k nám?
 • Zdarma vyřídíme splacení vašich úvěrů

  Při převedení půjček k nám, za vás zdarma vyřídíme jejich splácení u jiných finančních institucí, čímž vám odpadnou starosti se splácením více úvěrů. Spojit můžete půjčky, kreditní karty a kontokorenty vaše i vašich rodinných příslušníků.

 • Ušetříte měsíčně i tisíce korun na vašich splátkách

  Sloučením Vašich závazků do jednoho výhodnejšího, můžete platit měsíčně až o 50% méně. Navíc ušetříte i poplatky za vedení více půjček.

 • Můžete využít dodatečné finanční rezervy

  V případě potřeby, můžete využít dodatečných finančních prostředků a to bez dokládání na co je použijete.

 • Online schválení do
  5 minut z pohodlí domova

  Svou úsporu si spočítejte v kalkulačce, vyplňte údaje v online formuláři a do pár minut máte nezávazný návrh půjčky přímo vám na míru. Sjednání pak jednoduše dokončíte na pobočce, která je vám nejblíž.

Na pobočce se Vám budeme osobně věnovat
Domluvit schůzku
 

Pokud si zvolíte delší dobu splácení úvěru, náklady na jeho splacení mohou být vyšší. Minimální doba splácení je od 24 měsíců, maximální doba do 120 měsíců a závisí na Vámi zvolené částce půjčky. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru. MONETA Money Bank, a. s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o úvěr. Úroková sazba uvedená v kalkulačce je nejnižší poskytovaná sazba a od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev. Ti nejlepší klienti u nás získají maximální RPSN do 7,86 %. Finální smlouva je vždy uzavřena v Internet Bance, Smart Bance nebo na pobočce MONETA Money Bank, a. s.

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 261,24 Kč, roční úroková sazba 4,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč, RPSN 4,98 % p. a., celková částka splatná spotřebitelem 120 597,52 Kč. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Pokud výše čerpaných peněžních prostředků nebude dostačovat na předčasné splacení závazků klienta, zajistí klient doplacení spláceného závazku vlastními prostředky. Tato nabídka není závazná. Roční úroková sazba 6,9 % je platná pro nové úvěry od 200 000 Kč včetně. Tato nabídka není závazná. Akce platí do 31. 12. 2017.