Spolupráce s MMB

Obchodním partnerem MMB se v segmentu fyzických osob nepodnikatelů můžete stát v oblastech hypotečních úvěrů, spotřebitelských úvěrů, běžných účtů a kontokorentu.

Společnost

V případě, že jste společnost, která má zájem navázat s námi spolupráci, můžete se na nás obrátit na uvedených kontaktech, abychom Vám mohli představit naše produkty a podmínky spolupráce.

Poradce

Pokud již spolupracujete se společností, která je naším partnerem a doposud jste neprošli naší registrací, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám sdělili nejbližší možný termín školení nebo se s vámi dohodli na individuálním termínu školení u vás.

Jestliže jste již školením prošli a nemůžete si vzpomenout, kam jste si založili svůj registrační kód a přístupy na náš portál, napište nám a my Vám rádi tyto informace zašleme.

 

Produkty MMB lze sjednat několika způsoby:

Doporučení klienta
Stačí předat kontakt a váš registrační kód ve tvaru AAA000000 a my se již o vše postaráme. Samozřejmě můžete klienta na pobočku doprovodit.

Sepsání žádosti
S klientem kdekoli sepíšete žádost o úvěr, souhlas se zpracováním osobních údajů, pořídíte kopii občanského průkazu a společně s potvrzením o příjmu a u konsolidace s úvěrovou dokumentací předáte složku na nejbližší pobočku, kde Vám bankéř obratem sdělí závazný výsledek žádosti a klient si pak už jen přijde podepsat úvěrovou smlouvu a úvěr načerpat.

Sjednání on-line
Expres půjčku a konsolidaci, až do výše 500 000 Kč, můžete s klientem vyřídit kdekoli jste připojeni na internet. Do 5 minut se tak dozvíte závazné rozhodnutí, zda úvěr poskytneme a za jakých podmínek. Klient si pak na zvolenou pobočku přijde podepsat úvěrovou smlouvu a úvěr načerpat. K žádosti klientovi stačí pouze dva doklady totožnosti. Potvrzení o příjmu klient dodá až k podpisu smlouvy.

Kontakt

Moneta Money Bank
Vyskočilova 1422/1a
140 28 Praha 4

partner@moneta.cz
224 445 113